Ο Δήμος μας στα πλαίσια της δημόσιας διαβούλευσης που διενεργεί, για την προμήθεια φωτοτυπικών πολυμηχανημάτων για τις ανάγκες του Δήμου Σερρών για το έτος 2017, σύμφωνα με την αριθ. 81/2017 AΟΕ και την αριθ. 01/2017 μελέτη του τμήματος Mηχανογράφησης προϋπολογισμού ευρώ 17.112,00€ με Φ.Π.Α.
- Home
- /
- Δημοσιεύσεις
- /
- Ενημέρωση Πολιτών
- /
- Διαγωνισμοί
- /
- Προμήθεια φωτοτυπικών πολυμηχανημάτων
![](https://www.serres.gr/wp-content/uploads/2022/11/default-featured-image.jpg)